Espen Udland

ADM. DIR. OG ANSVARLIG REDAKTØR

espen@startsiden.no
+47 905 76 294

David Stenerud

REDAKTØR ABC NYHETER

david.stenerud@abcnyheter.no
+47 934 44 298

Ørjan Jonsson

ØKONOMIDIREKTØR

orjan.jonsson@startsiden.no
+47 971 74 102

Trygve Sørvaag

DIR. PRODUKT OG FORRETNINGSUTVIKLING

trygve.sorvaag@startsiden.no
+47 942 81 071

Tor Strand

REDAKTØR ABC STARTSIDEN

tor.strand@abcnyheter.no
+47 905 48 980

Stian Bryhn Øvrebø

KOMMERSIELL DIREKTØR

stiano@startsiden.no
+47 913 17 938

Jan-Loek Siskens

Teknisk produktsjef

jan-loek.siskens@startsiden.no
+47 467 07 320

Marte Pritzlaff Njerve

DESKER STARTSIDEN (I permisjon)

marte.pritzlaff@abcnyheter.no
+47 905 42 476

Monika Myhre

KOMMERSIELL AFFILIATE

monika.myhre@startsiden.no
+47 959 73 773

Ole Kristan Aaknes

Innholdsprodusent

ole.aaknes@startsiden.no
+47 904 70 471

Cecilie Aasland

Innholdsprodusent

cecilie.aasland@startsiden.no
+47 977 77 899

Arne Petter Lorentzen

FRONTSJEF OG DESKER

arne.lorentzen@startsiden.no
+47 959 67 391

Miriam Schjetlein

KOMMERSIELL INNHOLDSPRODUSENT

miriam@abcnyheter.no
+47 452 10 564

Espen Skarphagen

KOMMERSIELL INNHOLDSPRODUSENT

espn.skarphagen@startsiden.no
+47 930 35 267

Trond Fredriksen

HEAD OF COMMERCIAL

trond.fredriksen@startsiden.no
+47 915 67 611

Jan Fredrik Pedersen

SALGSSJEF

jan.fredrik@startsiden.no
+47 908 05 373

Inge-Lene Riise

KEY ACCOUNT MANAGER

inge-lene@startsiden.no
+47 975 03 290

Marianne Tømmernes

KEY ACCOUNT MANAGER

marianne.tommernes@startsiden.no
+47 412 44 353

Magne Harstveit

KEY ACCOUNT MANAGER

magne.harstveit@startsiden.no
+47 966 24 437

Susanne Delbæk

KOMMERSIELL INNHOLDSANSVARLIG

susanne.delbaek@startsiden.no
+47 467 96 263

Siv Elen Svarstad Martinsen

KOMMERSIELL CONTENT MANAGER (I permisjon)

siv.elen@startsiden.no
+47 936 72 990

Liv Inger Antonsen

KEY ACCOUNT MANAGER

liv.inger@startsiden.no
+47 454 30 189

Mona Blomdal

HEAD OF AD- & SALES OPERATIONS

mona.blomdal@startsiden.no
+47 971 48 587

Harald Sommerseth

AD TECHNOLOGY MANAGER

harald@startsiden.no
+47 976 78 199

Christian Eitrem

HEAD OF PROGRAMMATIC

christian.eitrem@startsiden.no
+47 930 11 271

Kristin Helgerud Bjørndalen Feltstykket

ADOPERATION MANAGER

kristin.feltstykket@startsiden.no
+47 997 38 044

Magnus Stedje Fossen

JOURNALIST/ VAKTSJEF

magnus.fossen@abcnyheter.no
+47 902 33 499

Fredrik Sveen

JOURNALIST/ VAKTSJEF

fredrik.sveen@abcnyheter.no
+47 415 27 485

Gunnar R. Larsen

JOURNALIST/ VAKTSJEF

gunnar.larsen@abcnyheter.no
+47 958 29 512

Silje Robertsen

JOURNALIST/ VAKTSJEF

silje.robertsen@abcnyheter.no
+47 473 21 406

Dennis Labourèe Fossen

JOURNALIST/ VAKTSJEF

dennis.fossen@abcnyheter.no

+47 904 70 471

Inga Vinje Engvik

JOURNALIST/ VAKTSJEF

inga.engvik@abcnyheter.no
+47 482 08 305

Ta kontakt!

Lurer du på noe? Ta gjerne kontakt med oss.


KONTORET VÅRT

Vi holder til i Hoffsveien 70A

se kart

SKRIV TIL OSS

Vi hører gjerne fra våre brukere og kunder

Send epost

VÅRE ANSATTE

Ønsker du å komme i kontakt med noen av våre ansatte?

Finn ansatt